-33%

REPAIR sada na obnovu vlasov

Rýchly a ľahký spôsob, ako zakryť plešinu alebo zahustiť vlasy!

0,0 /5
Top výber
1 x
19,99
na kus
2 x
15,99
na kus
3 x
13,99
na kus

Nie je na sklade

Popis

Keď plešatosť a tenké vlasy už nie sú príčinou neistoty

Žiadna operácia
Rýchle, ľahké a dlhotrvajúce riešenie
Extrémne jednoduché použitie

Nechirurgické riešenie na pokrytie tanca

Skvelé riešenie pre každého, kto hľadá nechirurgické a bezbolestné riešenie na prekrytie plešatosti alebo zhrubnutia pokožky hlavy! Keratínové vlasové vlákna priľnú k vašim vlasom a vyplnia tenké, riedke oblasti a spoja sa s pokožkou hlavy a vlasmi, čím vytvoria prirodzené pramene.

Úplne prirodzený vzhľad

Keratínové vlákna sa prichytia o vaše vlasy a vytvoria úplne prirodzený vzhľad aj na svetle alebo na slnku. Môžete byť úplne bezstarostní, pretože si nikto nevšimne, že vaša plešina je umelo vyplnená!

Rýchla a jednoduchá aplikácia

Sada obsahuje aplikátor a hrebeň s nerovnými zubami, ktoré pomáhajú vytvárať prirodzený vzhľad. Pomocou aplikátora a hrebeňa jednoducho naneste vlákna na suché vlasy a zaistite ich hrebeňom.

hair-building-fiber

review-hair-building-fiber

B
B****
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ 5/5

„Asi pred rokom som sa začal venovať plešatosti a od priateľov som počul, že môžem urobiť transplantáciu vlasov, ale táto myšlienka sa mi príliš nepáčila a už som si myslel, že budem musieť s plešatosťou žiť. Raz som videl reklamu na tento produkt a kúpil som si ju, pretože sa mi to zdalo lacné, ale neveril som, že to funguje. Bol som extrémne prekvapený, keď som to vyskúšal, pretože plešato krásne kryje a vyzerá celkom prirodzene. Som veľmi rád, že to môžem odporučiť každému, kto hľadá niečo také. Skvelý produkt!“

Prírodný vzorec pre prirodzený vzhľad!

image-Prírodné prísady

Prírodné prísady

Vlákna sú vyrobené z rastlinných keratínových bielkovín bez zápachu, ktoré dokonale ladia s vašimi prírodnými vlasmi.

image-Okamžitý výsledok

Okamžitý výsledok

Jednoduché a bezbolestné riešenie na okamžité pokrytie plešatosti alebo tenkých vlasov na akejkoľvek časti pokožky hlavy.

image-Odolnosť voči potu a vode

Odolnosť voči potu a vode

Vlákna zostávajú na pokožke hlavy celý deň a sú odolné voči potu a vlhkému počasiu a nezanechávajú škvrny na oblečení. Jednoducho ich odstráňte šampónom a vodou.

image-Čo je v balíku?

Čo je v balíku?

✓ 1x OPRAVNÝ sprej na vlákna

✓ aplikátor

✓ hrebeň

Recenzie

  Katalin C**
  5 / 5
  13.10.2021
  Veľmi zaujímavý produkt, funguje dobre a nedráždi pokožku. Aj keď behám a potím sa, zostáva mi na vlasoch, len keď sa umyjem, ide dole. Je to naozaj pekná vec, ale stále je to lacné.
  REPAIR sada na obnovu vlasov photo review
  Juraj S**
  5 / 5
  13.10.2021
  Mám malý tanec na temene a táto sada je pre mňa skvelým riešením, ako to zakryť.Vlákna sú rovnomerne rozložené a vzhľad je úplne prirodzený. Keďže mám plešinu vzadu, žiadam svoju manželku, aby mi trochu pomohla s aplikáciou a je to skutočne jednoduché. Odporúčam!
  REPAIR sada na obnovu vlasov photo review
  Bernadeta V**
  5 / 5
  13.10.2021
  Nikdy predtým som nič podobné nevidel a rozhodne som to musel skúsiť. V skutočnosti to funguje! Väčšinou sa trochu sprejujem, kde si trocha zatancujem a vyzerá to skvele! Nič nie je viditeľné a pekne vypĺňa pokožku hlavy. Na dobrý efekt nemusíte ani veľa aplikovať. Skvelé!
  REPAIR sada na obnovu vlasov photo review
Pridať recenziu
Hodnotenie výrobkov

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.