-34%

Bezdrôtové slúchadlá s technológiou kostného vedenia BoneBeat

Vychutnajte si svoju obľúbenú hudbu bez poškodenia sluchu!

0,0 /5
Top výber
1 x
34,99
na kus
2 x
27,99
na kus
3 x
24,99
na kus

Nie je na sklade

Popis

Nová generácia bezdrôtových slúchadiel

Bezdrôtové použitie cez Bluetooth
Technológia kostného vedenia
vodeodolný

Technológia kostného vedenia

Kostné vedenie je druh zvukového vedenia, ktoré umožňuje prenos zvukových vĺn cez kosti ľudskej lebky a kostného bludiska priamo do sluchového centra. Táto pokročilá technológia vám zabráni v priebehu času poškodiť váš sluch a zaistí počúvanie hudby bez použitia rúk na úplne inej úrovni.

Extrémne pohodlné, stabilné a vodotesné

Padajú vám bežné uši stále z uší? Bezdrôtové slúchadlá BoneBeat sú v porovnaní s ostatnými oveľa stabilnejšie, takže zostanú na mieste aj pri športových aktivitách. Zároveň sú odolné voči potu, takže ich môžete využiť aj pri behaní, bicyklovaní alebo iných intenzívnych športových aktivitách.

Kompatibilita so všetkými zariadeniami

Náhlavná súprava funguje prostredníctvom pripojenia Bluetooth 5.0, takže ju môžete pripojiť k akémukoľvek zariadeniu, ktoré umožňuje tento typ pripojenia, a vychutnávať si hudbu bez použitia rúk a hovory bez použitia rúk na každom kroku.

waterproof-earpods

review-waterproof-earpods

B
B****
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ 5/5

„Že nekaj časa sem si želela kupiti te slušalke in zdaj jih končno imam! Meni so vrhunkse, ful so lahke, ne padajo z ušes in ne motijo, zvok je pa izjemno kakovosten. Delujejo brezhibno in baterija zdrži dolgo. Skratka super🤩“

Vynikajúca kvalita zvuku

image-Hygiena na 1. mieste

Hygiena na 1. mieste

Iste ste si všimli, že po chvíli používania sa na bežných slúchadlách začne hromadiť ušný maz. Slúchadlá BoneBeat vám poskytnú oveľa hygienickejšie využitie, pretože ich nenosíte priamo v uchu.

image-Dosah až 10 m

Dosah až 10 m

Jednoduché ovládanie jedným tlačidlom a pripojenie Bluetooth vám teraz umožnia telefonovať bez použitia rúk alebo počúvať hudbu až na vzdialenosť 10 metrov.

image-Čistý zvuk, väčšia bezpečnosť

Čistý zvuk, väčšia bezpečnosť

Najnovšia technológia kostného vedenia vám poskytuje vynikajúcu kvalitu zvuku, pričom stále umožňuje zvuky z okolia, takže slúchadlá môžete používať aj pri jazde alebo na bicykli a stále tak venovať pozornosť tomu, čo sa deje okolo vás.

image-Čo je v balíku?

Čo je v balíku?

✓ 1x Bezdrôtové slúchadlá BoneBeat

✓ 1x USB nabíjací kábel

Recenzie

  Anton G**
  5 / 5
  13.10.2021
  Super kvalita za žiadnu cenu. Som veľmi prekvapený. Dodanie bolo tiež veľmi rýchle, som spokojný s výrobkom aj so službou.
  Bezdrôtové slúchadlá s technológiou kostného vedenia BoneBeat photo review
  Anna H**
  5 / 5
  13.10.2021
  Také slúchadlá som už dlho chcel, ale všetky sú veľmi drahé. Potom som však našiel tento obchod a povedal som, že to skúšam. Vzhľadom na cenu som nevedel, čo mám očakávať, ale musím povedať, že som veľmi spokojný. Fungujú skvele, zvuk je dobrý, batéria vydrží dlho, takže presne to, čo som hľadal, je stále veľmi dostupné.
  Bezdrôtové slúchadlá s technológiou kostného vedenia BoneBeat photo review
  Otokar G**
  5 / 5
  13.10.2021
  Prakticky jediné slúchadlá, ktoré môžem pri športe používať. Beh, cyklistika, fitnes, to všetko s nimi dokážete. Všetky ostatné slúchadlá vám vypadnú z uší, ale zostanú na svojom mieste a nemusíte ich nonstop opravovať. Zvuk je vynikajúci, nie je citlivý na pot, skrátka všetka chvála, naozaj.
  Bezdrôtové slúchadlá s technológiou kostného vedenia BoneBeat photo review
  Martina A**
  5 / 5
  13.10.2021
  Špičkové slúchadlá, naozaj! Čistý iný pocit, nič rušivé a zvuk je skvelý. Nemyslel som si, že zvuk bude taký dobrý, pretože si ich nedávate priamo do ucha, ale zdá sa, že táto technológia vedenia kostí skutočne funguje. Zaujímavé.
  Bezdrôtové slúchadlá s technológiou kostného vedenia BoneBeat photo review
Pridať recenziu
Hodnotenie výrobkov

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.