-34%

Profesionálna depilačná súprava WaxPro

Profesionálne voskovanie v pohodlí domova

0,0 /5
Top výber
1 x
24,99
na kus
2 x
19,99
na kus
3 x
17,99
na kus

Popis

Ľahká a efektívna depilácia v domácej kúpeľni

Domáce použitie
Vhodný na rôzne druhy vosku – vrátane vosku
Šetrí to čas a peniaze

Výsledky ako zo salónu

Ak často chodíte na voskovanie, je to pre vás ideálne riešenie. So sadou WaxPro budete môcť vykonávať depiláciu sami v pohodlí domova a výsledky budú rovnaké ako po depilácii v profesionálnom salóne.

Ušetrite čas a peniaze

Profesionálne odstránenie chĺpkov je nielen drahé, ale aj časovo náročné. So súpravou WaxPro môžete doma dosiahnuť rovnaké výsledky bez straty času a peňazí.

Vhodný na celé telo

Vosk WaxPro sa dá použiť na celé telo, dokonca aj na citlivejšie časti, ako je tvár a bikiny. Je ideálny aj na depiláciu chrbta, takže ho môžu používať aj muži.

wax-pearl-heater

review-wax-pearl-heater

B
B****
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ 5/5


Vždy som chodil na voskovanie do salónov, ale potom som uvidel inzerát na tento a povedal som, že to skúšam. Musím povedať, že som nadšená, pretože sa naozaj ľahko používa a výsledky sú rovnaké ako v salóne. Tiež sa vraj používa v jednom kozmetickom salóne, povedal mi kamarát. No potom som ju presvedčil, aby si kúpila toto zariadenie 🙂

Pre hladkú a jemnú pokožku bez chĺpkov aj jeden mesiac!

image-Na všetky druhy vosku

Na všetky druhy vosku

Ohrievač môžete použiť aj po vyčerpaní vosku, ktorý dostanete v balení. Vosk jednoducho kúpite v ktorejkoľvek drogérii a roztopíte ho v ohrievači ProWax.

image-NASTAVITEĽNÁ TEPLOTA

NASTAVITEĽNÁ TEPLOTA

Ohrievač má možnosť nastaviteľnej teploty, ktorú môžete nastaviť podľa citlivosti vašej pokožky. POZOR! Zahriaty vosk vždy najskôr otestujte na malom kúsku pokožky, aby ste sa nepopálili.

image-Jednoduché použitie

Jednoduché použitie

Vosk v ohrievači zahrejte na požadovanú teplotu. Naneste vosk na miesto, ktoré chcete depilovať (tvár alebo telo) v smere rastu vlasov. Odstráňte ochladený vosk rýchlym pohybom v opačnom smere rastu vlasov, aby ste dosiahli čo najefektívnejšiu depiláciu.

image-Čo je v balíku?

Čo je v balíku?

✓ 1x ohrievač vosku

✓ 10 drevených stierok na aplikáciu

✓ 100 g voska

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Profesionálna depilačná súprava WaxPro”
Hodnotenie výrobkov

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.