-40%

Xflex

Zostaňte v skvelej forme kedykoľvek a kdekoľvek!

4,8 /5
Top výber
1 x
24,99
na kus
2 x
19,99
na kus
3 x
17,99
na kus

Nie je na sklade

Popis

Vyformujte svoju postavu k dokonalosti!

Vhodné na cvičenie doma
Ponúka viac ako 44 rôznych cvikov
Rýchle a efektívne formovanie postavy už za pár týždňov!

Formovanie postavy už za pár týždňov

Cvičebná pomôcka Xflex je navrhnutá na precvičenie svalov po celom tele, od brušných svalov, nôh, zadku, chrbta a paží. Iba 15 minút cvičenia denne stačí na to, aby ste svoju postavu dotiahli k dokonalosti!

Ľahký a prenosný

Xflex je mimoriadne pohodlný, pretože si ho môžete vziať kamkoľvek so sebou a udržiavať sa v kondícii aj na dovolenke alebo na výlete!

Cvičenie v pohodlí domova

Zdá sa vám pravidelné návšteva fitnes časovo náročná? Alebo jednoducho radšej cvičíte doma? Chcete sa udržiavať vo forme, ale nemáte vôľu a motiváciu? S fitnes doplnkom Xflex môžete cvičiť v pohodlí domova, čo šetrí váš čas a peniaze spojené s cvičením!

xflex

review-xflex

B
B****
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ 5/5

Špičková vychytávka, cvičím 15 minút denne a rozdiel vidím za jeden mesiac, moje brušné svaly sa výrazne posilnili!

Nadpis nad tromi featurii

image-Doma alebo v prírode

Doma alebo v prírode

Xflex je vhodný na cvičenie doma alebo v prírode. Vďaka svojej pohodlnej veľkosti, skladaniu a nízkej hmotnosti ho môžete vziať so sebou kamkoľvek a zaistiť tak skvelý tvar tela na každom kroku!

image-Pre rekreantov a profesionálov

Pre rekreantov a profesionálov

Xflex je nepostrádateľným doplnkom pre rekreačných aj profesionálnych športovcov. Pomocou neho môžete vykonávať množstvo cvikov, ktoré posilnia vaše telo a pomôžu vašim svalom a sile rýchlejšie sa rozvíjať.

image-Cvičenie svalov celého tela

Cvičenie svalov celého tela

Xflex ponúka celú škálu rôznych cvikov, ktoré môžu posilniť svaly celého tela. Je skvelý na posilnenie brušných a chrbtových svalov a na precvičenie rúk, nôh a zadku.

image-Čo je v balíku?

Čo je v balíku?

✓ Zariadenie X-flex

✓ 2x tréningové popruhy na ruky

8 recenzií k Xflex

  D**** T**
  5 / 5
  16.09.2021
  Špičkový produkt, toto so mnou ide všade: na výlete, dovolenke, v Tivoli to nie je ono. Ale keď mám čas a vôľu, cvičím v polovici, je pekné mať ho vždy po ruke.n
  V*** T**
  5 / 5
  16.09.2021
  Rád cvičím vonku a mám rád túto vychytávku, pretože si ju môžem vziať so sebou na výlet alebo do parku a zašportovať si na čerstvom vzduchu.n
  Xflex photo review
  O***** P**
  5 / 5
  16.09.2021
  To je pre mňa naozaj skvelé, pretože nemám motiváciu chodiť do posilňovne a s Xflexom môžem cvičiť doma, kedykoľvek chcem.n
  Xflex photo review
  F**** T**
  4 / 5
  16.09.2021
  Vykonajte jedno cvičenie, ktoré môžete vykonávať na nohy, ruky a brucho! Viem to najlepšie na brušných svaloch, presne tam, kde mám najviac hehen
  Xflex photo review
  D**** T****
  5 / 5
  24.05.2021
  Špičkový produkt, toto so mnou ide všade: na výlete, dovolenke, v Tivoli to nie je ono. Ale keď mám čas a vôľu, cvičím v polovici, je pekné mať ho vždy po ruke.
  F**** T****
  4 / 5
  24.05.2021
  Vykonajte jedno cvičenie, ktoré môžete vykonávať na nohy, ruky a brucho! Viem to najlepšie na brušných svaloch, presne tam, kde mám najviac hehe
  Xflex photo review
  V*** T****
  5 / 5
  18.05.2021
  Rád cvičím vonku a mám rád túto vychytávku, pretože si ju môžem vziať so sebou na výlet alebo do parku a zašportovať si na čerstvom vzduchu.
  Xflex photo review
  O***** P****
  5 / 5
  11.05.2021
  To je pre mňa naozaj skvelé, pretože nemám motiváciu chodiť do posilňovne a s Xflexom môžem cvičiť doma, kedykoľvek chcem.
  Xflex photo review
Pridať recenziu
Hodnotenie výrobkov

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.